Standardy bytů

Vstupní dveře
Vstupní dveře do bytů jsou protipožární s bezpečnostní vložkou třídy BT1 s kukátkem.

Vnitřní dveře
Vnitřní dveře jsou CPL laminované plné,včetně obložkové zárubně a kování (Normal R - BB – nerez a Normal R - WC – nerez)

Parapety
Obklady horní části parapetů z interiérů jsou řešeny bílou parapetní deskou.

Povrchy stěn
Vnitřní omítky budou štukové, Koupelny a WC budou vybaveny obklady La Ceramica Factory v rozsahu dle karty bytu.

Podlahy
V obytných místnostech, včetně kuchyňského koutu a předsíně bude položena vinylová podlaha SPC Floor Concept. V koupelnách a na WC bude položena keramická dlažba La Ceramica Factory.

Zařízení koupelen
Koupelny budou osazeny zařizovacími předměty výrobce Ideal Standard. WC budou závěsné Ideal Standard, nádržky integrované do stěn pod obklad s dvoutlačítkovým mechanickým ovládáním splachování. Umyvadla Ideal Standard. Vana Ideal Standard klasická. Vodovodní baterie u umyvadel budou stojánkové, pákové. Všechny vodovodní baterie jsou od výrobce Ideal Standard. Koupelny budou vybaveny elektrickými topnými žebříky Zehnder.

Vytápění bytů
V místnostech, kde jsou parapety, jsou osazena ocelová desková otopná tělesa. Napojení tělesa na otopný rozvod v podlaze je proveden skrytě. Těleso je vybaveno termostatickou hlavicí. V koupelnách jsou topné žebříky zn. Zehnder s termostatem. V případě potřeby lze k vytápění využít klimatizační jednotku.

Klimatizace
Byty budou vybaveny 1ks vnitřní a 1ks venkovní klimatizační jednotky vybavené WiFi modulem /napájeno z elektrického rozvaděče vlastníka bytu.

Elektroinstalace
Přívodní kabely pro byty budou vedeny z elektroměrového rozvaděče a budou ukončeny v bytových rozvodnicích jednotlivých bytů. Kabely budou uloženy pod omítkou. V bytových rozvodnicích budou jištěny jističi všechny okruhy bytu. Zásuvkové okruhy v bytě budou sloužit k napájení běžných domácích spotřebičů, samostatně budou napojeny obvody pro vaření, pečení a myčku, pro které budou provedeny vývody v předpokládaném prostoru kuchyňské linky. Zásuvka pro pračku bude umístěna dle karet jednotlivých bytů.

Zásuvky budou umístěny cca 0,3 m nad podlahou, v prostoru kuchyňské linky budou zásuvky umístěny nad pracovní deskou cca 1,2m nad podlahou. Veškeré zásuvkové vývody budou napojeny přes proudový chránič.


Standardy budovy

Materiálové a technické řešení
Základy - armované betonové pasy a patky. Svislé nosné konstrukce - zděný systém - vápenopískové bloky a pórobetonové bloky. Strop nad hromadnou garáží z monolitického železobetonu, ostatní pevné stropy z železobetonových předpjatých stropních panelů doplněné o zavěšený sádrokartonový podhled. Schodiště z 1.S do 1.NP monolitické železobetonové, ostatní pak železobetonové montované.

Střecha
Šikmá střecha se skládanou krytinou.

Podlahy společných prostor
Podlaha chodeb a sklepních kójí bude pokryta keramickou protiskluznou dlažbou s keramickým soklíkem. V hromadné garáži bude drátkobeton.
Lodžie a terasy budou osazeny betonovou dlažbou na terčích,

Dveře do budovy
Vstupní dveře do objektu budou hliníkové prosklené – dvojsklo.

Okna
Izolační trojskla, plastové, bílé barvy, středové těsnění.

Garážová vrata
Garáž má elektrické vjezdová vrata na dálkové ovládání.

Výtah
Výtah propojuje všechna podlaží, je akusticky oddělený od ostatních konstrukcí - systém šachta v šachtě (zdivo šachty s mezibytovými parametry + akustická izolace + zdivo přilehlého bytu s mezibytovými parametry)

Vytápění, ohřev vody
Kaskáda plynových kotlů umístěných v suterénu. Rozvod tepla radiátory s termostatickou hlavicí, cirkulace teplé vody. Sjezd do hromadné garáže vybaven topnými kabely elektrického ohřevu.

Elektro + TV + internet
Elektroměry bytových jednotek 1elektroměr/1bytová jednotka, elektroměr pro hromadnou garáž a elektroměr pro společnou spotřebu v BD budou umístěny ve venkovní skříni u rampy do podzemní garáže.

V objektu budou do každého bytu provedeny rozvody pro TV, rádio a rozvod internetu.

Zvonkové tablo s elektrickým vrátným bude umístěno u hlavního vstupu do objektu.


Stáhnout soubor: Standardy